Найкасовіші фільми

1. Аватар (Avatar 2009)

$2 782 275 172

Так як на Землі настала енергетична криза, вирішено добувати цінний викопний мінерал анобтаніум на території колонії. Корпорація RDA з цією метою відправляє на Пандору аватарів та їх операторів.

Справа в тому, що на цій планеті живуть аборигени. У них синього кольору шкіра, а їх ріст становить майже три метри. Цей доброзичливий народ живе відповідно до законів природи та поклоняється богині Ейве. Але клімат Пандори не створений для людей, тому вченим на Землі довелося створити «аватарів». Це гібриди аватарів та людей, пристосовані до життя на цій планеті. Управляються аватари своїми «операторами», тобто генетичними батьками-землянами.

Ось одним з таких операторів стає Джейк. Це колишній морський офіцер з паралізованими ногами. Його аватар випадково потрапляє в плем’я та стає його ватажком. Завдання Джейка провести розвідку покладів анобтаніума та вмовити аборигенів покинути свої рідні місця. Однак колишній морський офіцер стає на бік мирного племені.

2. Титанік (Titanic 1997)

$ 2 185 372 302

Кінострічка розповідає глядачеві про першу та останню подорож судна «Титанік» найбільший корабель за всю історію людства. Бідний молодий чоловік Джек хоче відправиться на кораблі до Нового Світу та спробувати там своє щастя. Він спускає всі свої гроші, щоб в картковій грі виграти квиток на корабель. Опинившись на борту, він знайомиться з милою та чарівною дівчиною Розою, яка ось-ось повинна вийти заміж за розрахунком. Вона закохується в Джека та весь час проводить виключно з ним, викликаючи ревнощі у свого майбутнього чоловіка. Джек всіляко намагається уникнути проблем, однак йому швидко дають зрозуміти, що він бідний та ніколи не отримає всього того, що у Рози.

3. Зоряні війни: Пробудження сили (Star Wars: Episode VII – The Force Awakens 2015)

$ 2 068 223 624

Були часи, коли майбутнє Всесвіту мало велике відношення до балансу сил. Даним енергетичним полем мали можливість управляти лише деякі джедаї. Рівновага сил починала встановлюватися в той момент, коли хтось із них вибирав Темний або ж Світлий шлях. Якщо джедаї вирішили встати на сторону зла, то навколо себе вони сіяли справжній хаос, це були масштабні руйнування та гинули ні в чому невинні люди. На захист Галактики ставали джедаї, які обрали сторону Добра та для того, щоб вести боротьбу зі злом їм доводилося прикладати максимум зусиль. Тридцять років тому Енакену Скайуокеру вдалося відновити баланс сил та в цьому йому могли його діти. Поступово всі стали забувати про страшні війни та продовжували жити, як це було раніше. Настає момент, коли всім планетам починає загрожувати смертельна небезпека, а причиною тому стало пробудження могутньої сили Зла. Джедаї знову збираються виступити у війні та при цьому ніхто не боїться ризикувати своїм власним життям. Ця війна буде найстрашнішою за останні роки, і ніхто не може знати точно, хто на цей раз здобуде в ній перемогу. Але відважні джедаї хочуть йти до самого кінця, адже кожен з них прекрасно розуміє, що зараз доля всіх планет залежить саме від цього бою.

4. Месники: Війна нескінченності (Avengers: Infinity War 2018)

$ 2 048 711 378

Фантастичний блокбастер заснований на серії коміксів видавництва Marvel Comics, зібрав в собі неймовірну кількість голлівудських зірок. Сюжет фільму оповідає про супергероїв, яких чекає новий ворог та нова битва заради порятунку Землі. Команда Месників розпалася, але супергерої продовжують стояти на сторожі та захищати світ від зла.

У цей важкий час на Землю прибуває суперлиходій Танос, що збирає камені нескінченності. Той, у кого будуть всі камені стане всемогутнім та зможе змінювати реальність, а також знищувати світи у Всесвіті. Для боротьби з Таносом Месники знову збираються в одну команду, а також об’єднують зусилля із Правоохоронцями Галактики. Попереду супергероїв чекає ще більше жартів, ще більше курйозних ситуацій та небезпечних пригод в ході найсерйознішою битви за планету.

5. Світ Юрського періоду (Jurassic World 2015)

$ 1 670 400 637

Світ Юрського періоду (Jurassic World 2015)

Сюжет фільму продовжує історію дивовижного парку зі справжніми динозаврами, який був створений більше двадцяти років тому. Зараз всі динозаври взяті під контроль, а неприємності, які відбувалися на знаменитому острові залишилися в минулому. Люди з усього світу приїжджають, щоб насолодитися незабутнім видовищем. Ось тільки сучасне суспільство потрібно весь час дивувати новинками, адже в останні роки інтерес до парку почав падати.

Це підштовхує власників парку на створення нової особини за допомогою різних видів ДНК. Новий динозавр стане унікальним та неповторним творінням, заради якого будуть приїжджати натовпи глядачів. Ось тільки у вчених є серйозні побоювання, які в кінцевому підсумку були проігноровані. Результат створення нового динозавра обертається справжньою катастрофою, адже він виривається на свободу та відвідувачі парку потрапили у велику небезпеку.

6. Месники (The Avengers 2012)

$ 1 519 557 910

Фантастичний фільм зібрав усіх найпопулярніших супергероїв разом, оскільки перемогти зло можна тільки борючись пліч-о-пліч. Вчені секретної організації Щ.И.Т, досліджують знайдений космічний об’єкт, який може здетонувати в будь-який момент та знищити Землю. За допомогою цього куба, який володіє невичерпною енергією, на землю проривається Локі. У його планах зруйнувати цей світ за допомогою своєї нової армії.

Організація Щ.И.Т. терміново збирає всіх найсильніших героїв, яким належить стати на захист нашої Землі. По-справжньому унікальна картина, коли, залізна людина бореться разом з богом грому та Капітаном Америки. Могутній Халк нарешті знайшов призначення своєї могутності та готовий трощити всіх ворогів разом з Чорною вдовою. Буде по-справжньому епічний бій, від якого залежить подальша доля людства.

7. Форсаж 7 (Furious Seven 2015)

$ 1 516 045 911

Домінік Торетто, разом із своєю командою, яку він давно вважає сім’єю, пройшов не одне смертельне випробування у своєму житті. Вони давно звикли до небезпек та живуть з постійним адреналіном в крові. Для них просто не існує неможливого та вони завжди готові йти до кінця. Ці люди підкорили всі міста, де їм коли-небудь доводилося побувати. Вони перейшли дорогу багатьом впливовим людям та знищили небезпечного міжнародного злочинця Оуена Шоу. Але тепер усім їм доведеться зіткнутися з дуже небезпечним ворогом, Декарда Шоу, головна мета якого – помститися за смерть свого брата. Головна проблема в тому, що цей знаменитий злочинець завжди диктує свої правила та для нього просто не існує кордонів …

8. Месники: Ера Альтрона (Avengers: Age of Ultron 2015)

$ 1 405 403 694

Найсильніші герої, які не так давно врятували людство від атаки інопланетних загарбників, знову знадобляться планеті, але тепер загрозою є не прибульці з далеких планет та навіть не збожеволілі боги, а творіння, створене руками самого людства. Штучний розум Альтрона, який повинен був забезпечити безпеку людства, в умовах відсутності спеціальних агентів організації Щ. И. Т. втратив будь-який контроль та почав винищувати єдиний фактор, який заважає безпечному життю всієї планети людства.

До цієї справи він підійшов дійсно розумно – штучного інтелекту зголосилися допомогти близнюки, хлопець та дівчина, які мають від природи особливі здібності та практично все своє життя провели в умовах ув’язнення, під пильним поглядом невтомних дослідників. Один з них – Ртуть, який може переміщатися в будь-яку точку з фантастичною швидкістю та Алая відьма, здатна встановити контроль над всією реальністю, вони не мають ні найменшого бажання захищати населення планети Земля. Людям варто сподіватися тільки на Месників – героїв, готових знову стати спиною до спини, щоб дати бій найсильнішому ворогові в історії свого життя.

9. Чорна Пантера (Black Panther 2018)

$ 1 346 913 161

Події фільму розгортаються в Ваканді. Здавалося б, це звичайна та нічим не примітна територія дикої Африки. Але, насправді, все не так просто, як здається на перший погляд. Справа в тому, що ці пустельні землі приховують величезні поклади унікального та неймовірно цінного металу, який здатний поглинати будь-яку вібрацію. Само собою, багато людей намагалися дістатися до цих по-справжньому цінних корисних копалин. При цьому вони руйнували й плюндрували все на своєму шляху, приносячи горе та смерть аборигенам. Але у них ніколи не вдалося домогтися своєї мети, так як кожен раз на їх шляху вставав таємничий дух савани, якого прозвали Чорною Пантерою. І ось, через багато років з початку відносного спокою на цій території, в Ваканду знову приходить біда. Однак цього разу все набагато серйозніше, ніж було раніше, адже тепер вороги використовують сучасні технології з усіма їхніми величезними можливостями. І коли шансів на порятунок майже не залишається, за справу береться Т. Чалла, молодий король Ваканди, який щойно повернувся додому. Тепер герой повинен приміряти на себе маску Чорної Пантери, та дати відсіч небезпечним ворогам, які кинули виклик його праву на трон. У цій непростій справі йому повинні допомогти члени королівської гвардії Ваканди та досвідчений агент ЦРУ Еверетт Росс.

10. Гаррі Поттер та Смертельні реліквії. Частина 2 (Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 2011)

$ 1 341 511 219

Гаррі Поттер та Смертельні реліквії. Частина 2  (Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 2011)

Стрічка продовжує розповідати про долю хлопчика, який вижив. Гарі та його друзі давно виросли. І призначений долею день вже зовсім близько. Вижити з них може тільки один, так написано в пророцтві. Але Гарі не збирається здаватися, та готовий боротися до самого кінця. Чи зможе Гаррі пожертвувати всім, що б знову вижити та знайти справжню велич. На карту поставлено дуже багато – життя, смерть, дружба, кохання, честь та нарешті відповідальність, яка не посильна підлітку зі своїми демонами. І битва буде великою, бо боротися герою потрібно не просто зі злом, а зі злом укладеним у власному тілі та розумі. Найголовніше не злякатися відкрити своє серце, справжнього кохання яке зможе перемогти будь-яке зло. Давно потрібно поставити крапку, та завершити цю історію, яка триває вже багато-багато років. І в фіналі цієї боротьби повинні брати участь тільки двоє, які багато-багато років жили в страху перед іменем один одного.

Залишити відповідь