Падіння американської імперії (La chute de l’empire américain 2019)

Ця кінострічка відомого канадського режисера – «Падіння американської імперії» має якесь відсилання до кінофільму 1986-го року та має співзвучну назву «Захід американської імперії», хоча і не є його прямим продовженням, але тема розкривається в другому фільмі з уїдливою насмішкою розповідає про те, що саме може погубити таку країну як Америка. Режисер в своєму новому фільмі постарався зробити упор на те, що саме гроші є тією самою руйнівною силою, яка рано чи пізно призведе до падіння американської імперії і при цьому, завдяки хитромудрим діалогам в яких присутній «тотем золотого тільця» робляться випади не тільки в сторону нинішнього президента США (як відомо Дональд Трамп був видатним бізнесменом), але і взагалі про весь світоустрій, якою завдяки тязі до одноосібного володіння фінансами просто підштовхує суспільство до роз’єднання, як наслідок це приводить спочатку до «депресії», а потім вже і до світового «хаосу».

Якщо у фільмі «Захід американської імперії» режисер показав як безглуздо витрачають час герої кінострічки ведучи розмови про секс та періодично «завалюються в ліжко» щоб на ділі підтвердити свої розмови, то в «Падінні американської імперії» висвітлюється чисто фінансове питання натикалися на взаємини між людьми та піднімає тему – чи можна все купити за гроші? Невже для того, щоб бути щасливим, треба неодмінно бути надзвичайно багатим? Або все ж на першому місці повинні бути щирі людські почуття такі як – участь, співпереживання, дружба і підтримка?

Може бути Дені Аркан і відповів на ці запитання, а Ви зможете самі дізнатися їх подивившись онлайн фільм «Падіння американської імперії», де скромний невдаха по життю П’єр-Поль Дау, професор філософії вимушений працювати кур’єром, абсолютно випадково опинився на місці злочину. Пивний бар має епічну назву «Hollywood» піддався розбійному нападу. Запекла перестрілка залишила після себе гору трупів і дві великі сумочки доверху набиті хрусткими папірцями у вигляді євро. П’єр-Поль спокусившись величезною сумою вирішив забрати несподіване багатство собі яке на нього звалилось, і приїхали на місце події поліцейським він нічого не сказав про свою знахідку. Навпаки, він переживав за те, щоб по-тихому “відмити” гроші за допомогою Сільвена Бігра, що є визнаним фахівцем у цій справі. Наявність величезної суми в руках призвело П’єр-Поля в стан «ейфорії», яке розв’язало йому язик і він, не зміг мовчати про свою удачу, розповівши про те, що звалилася на нього багатство елітної «дівчини за викликом». І тепер ця трійця перебуває під пильним наглядом служителів закону, які тільки і чекають коли вони проявлять себе, щоб у зручний момент взяти їх на гарячому …

Трейлер

Постери та кадри

Залишити відповідь