Прибулець Павло Доповнити/помилка

Оригінальна назва: Paul

Рік: 2011

Країна: США, Франція

Режисер: Грег Моттола

Сценарій: Саймон Пеґґ, Нік Фрост

Жанр: Пригоди, Комедія, Фантастика

Бюджет: 40,000,000 $

Збори в Україні: 360,750 $

Прем'єра в світі: 18 березня 2011

Прем'єра в Україні: 24 березня, 2011

Час: 104 хв.

Опис: Для цих двох чуваків найкрутіша подія року - Комік-конвенція, яку вони сумлінно відвідують. А знаєте, що може бути ще крутіше? - Раптово натрапити на справжнісінького, хай невеличкого, прибульця на ім'я, скажімо, Павло, а потім ще героїчно допомогти йому забратися з Землі. Ви не повірите, але з цими двома ледарями так і сталося. Для них ця подія - подарунок долі, про який вони мріяли все своє життя.

Схожі фільмиРекомендувати

Схожі фільми відсутні

Головні ролі виконують
Сет Роґен

Seth Rogen

Павло (озвучування)
Грем Віллі
Сігурні Уівер

Sigourney Weaver

Великий бос
Нік Фрост

Nick Frost

Клайв Коллінґс
Агент Зоіл
Джейн Лінч

Jane Lynch

Пет Стівенс

Рейтинг Детальніше
7.91 95Ваша оцінка: -

Відео
Трейлер (дубльований)
02:26

ФотографіїБільше

Рецензії
andriy026

2012-04-07 19:50:13

Хто не любить комедій? Звісно, що всі люблять комедії. А деякі люблять і комедії з чорним гумором. Таким фільмом і є "Прибулець Павло". Саме так наші кінопрокатчики із майже серйозно Paul зробили "Прибулець Павло", що навіть сама назва викликає посмішку.

Сюжет фільму це пригоди двох фанатів фантастики та прибульця, якого вони зустріли подорожуючи по всіляким місцям пов'язаним із НЛО. І вони вирішують допомогти йому повернутись на рідну планету. Режисер вирішив трохи посміятися із голівудських кліше: прибулець - це худе створіння із величезною головою; спецагент - суворий дядько в костюмі та в чорних окулярах.

Ну комедія як комедія. Що тут такого? А те що, це дуже смішно чути людські жарти (іноді тупі) з вуст створіння неземного походження. Взагалі, можна вважати, що Павло перебуваючи на Землі став повноцінним землянином - навчився пити, курити та лаятись. :D

Як я вже казав, що фільм насичений чорним гумором, то ще крім цього і проскакують антирелігійні жарти. Також в цьому фільмі висміяно релігійних фанатиків (наприклад та дівчина носить футболку, на якій зображено Христа, що стріляє в Дарвіна). Це на мою вже занадто, хоча й трохи смішно. Також як відомо фінальні сцени у фільмах трохи сумні, але тут навпаки - теж проскакують декілька жартів.

Отож, якщо ви хочете просто посміятися і більше нічого подивіться цей фільм.

Ця рецензія виявилась корисною 6 людям з 6.

Буйвітер

2011-06-15 22:36:21

Прибулець, з досить земним іменем Павлик (в укр. перекладі) на 50 років застрягає на землі, а потім вирішує чкурнути назад "до себе".
В приниці це основний сюжет фільму. Але те як його розкрили та закрутили заслуговує окремої теми та подяки.
Отож, ввесь фільм наповнений американськими жартами, що заставляють повністю відключити мозок, рзслабити тіло, та просто отримувати позитив з екрану. Хоч є і багато вульгарщини, навіть місцями проскакує богохульство, проте, якщо ви дозволяєте собі деколи "побалуватись" - то ви все це сприймете прост ояк жарт для створення атмосфери фільму та персонажів.
Павло - іншопланетятин, що повністю перейняв звички землян. І не найкращі звички. За 50 років він навчився курити траву, некультурно виражатись, жартувати на різні теми, в тому числі і не дуже кльтурні. Проте, український переклад (низьий поклін B&H) передав це все настільки тонко та влучно, що ви розумієте, що це не культурно, просто зупинитись сміятись дуже тяжко, та і нічого поганого не прозвучало.

Отже ми маємо гарно закручений сюжет, як для комедії, цікавий та кумедних, місцями безглуздих персонажів, та просто веселий настірй.
Дивитись для розслаблення та підняття настрою.

як не дивно, проте 10/10. За дуже хорошй настрій який я отримав =)

Ця рецензія виявилась корисною 12 людям з 14.

the_fog

2011-04-03 19:16:39

Що можна очікувати від дуета Саймона Пеґґа і Ніка Фроста та якщо вони написали сценарій на цей фільм й знялися в ньому - це вийде вибухова суміш.

І це дійсно так комедія в їхньому дусі є вульгарні моменти, прості гики, англійський та чорний гумор. А мати в українській озвучці, якщо чесно я навіть і не знав таких, вони не такі які потрібно "запікувати" , вони і не вульгарні просто їм там є місце . Також сильно відчувається певна пародійність на фільми Спілберга і не тільки .

Сам Павло, можна сказати він задовго був на планеті і набрався стільки від культури землян, що і став своїм хлопцем.

При перегляді фільму нічого не тисне на мозок це комедія для хорошого проводження годину з лишком часу . Його варто подивитися тільки якщо ви не сильно чутливі до такого роду фільмів .

Ця рецензія виявилась корисною 9 людям з 10.

Pan_Oleksandr

2011-04-01 21:44:45

Ну правда - смішно. Вульгарно, але смішно. "Прибулець Павло" багатий і на типові гіковські жарти, зрозумілі лише обраним, і на ті самі слова з чорним гумором, є тут і класичні комедійні гики у виконанні двох казкових придурків-спецагентів.

Нарешті, є важка артилерія - сам Павло і його приколи. Цей прибулець покаже такі контакти третього ступеня, що від сміху під крісло сповзти можна. Чого один тільки прикол із жвавою пташкою вартий.

Аж наскільки я критично ставлюся до комедій, але треба віддати належне: було смішно. Причому смішно регуляно, протягом усього фільму.

Ця рецензія виявилась корисною 10 людям з 11.